Adnan Menderes Blv. No:8/A

Çeşme / İzmir / Türkiye

0850 850 73 56

Bize Ulaşın

Ferrodor 275

Ferrodor 275

Ferrodor 275

Temel Uygulamalar:

Ferrodor 275 kireç, organik kirler ve diğer kirlerin yok edilmesinde kullanılır. Katyonik reçinelerin demir, bakır, alüminyum, yağ ve benzeri kirlilik ve kalıntıların arındırılmasında çok etkilidir. Ferrodor 275, yüksek basınçlı temizlik makinalarında kullanılması halinde, bu makinalardaki tüm parçalar için uygundur. Ferrodor 275, kum filtrelerinde kireç, organik kirler ve diğer kirlerin temizlenmesinde de kullanılır.

Genel Tanım:

Ferrodor 275 özel ıslatıcılar ve inhibitörler içeren hidroklorik asit ihtiva etmeyen sıvı halde bir temizlik malzemesidir. Ferrodor 275 uygulandığı malzemelere kesinlikle zarar vermez, özellikle kireç, mineral ve organik kalıntıları çok iyi çözer. Ambalaj şekli 20 kg’lik plastik bidondur.

Kullanım Şekli ve Dozaj:

Ferrodor 275 kirliliğin cinsine ve miktarına göre 1:1 ile 1:80 oranında kullanılabilir. Ferrodor 275 konsantrasyonu metal temizliğinde en fazla %3’te tutulmalıdır. El ile yapılan temizliklerde mutlaka eldiven kullanılmalıdır. Yüksek basınçlı temizlik makinaları ile yapılan büyük temizliklerde standart olarak 1:10 oranında sulandırılması tavsiye edilir. Sulandırma işleminde sıcak su kullanıldığı takdirde daha iyi bir temizlik sağlayacağı unutulmamalıdır. Bu ürün içinde kullanılan yüzey aktif madeler (OECD- Guideline) Avrupa Birliği Yönetmeliklerine uygun olup, en az %90 oranında “BİYOLOJİK PARÇALANABİLME” özelliğine sahiptir.

AMBALAJ: 20 kg

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.